Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pennsylvania

1. 8. 2007

Havarovaný Boeing v Shanksville v Pennsylvanii.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


ObrazekKouř a exploze na palubě letu 93

Komisí vyšetřující útok Letu 93 z 9-11 byl s vytříbeným vkusem předkládán přikrášlený příběh o hrdinském boji pasažérů s únosci Letu 93. Tvrdili, že letadlo spadlo zatímco probíhal urputný zápas v kabině pilota.

V tomto smyšleném příběhu jsou však dva problémy. První problém spočívá v tom, že trosky letadla spadly do dvou míst vzdálených od sebe několik kilometrů, což nepřímo dokazuje, roztrhnutí letadla na několik částí již ve vzduchu.

Druhý problém je zobrazen v přiloženém ústřižku z novin, zaslaný čtenářem.


Z novinové zprávy prosazovanou komisí je tvrzení, že cestující slyšel explozi a viděl bílí kouř v kabině letounu zatímco stále letěli. Toto přímo odporuje oficiálnímu příběhu o zřícení letadla následkem boje v kopitu letadla, jako vysvětlující příčinu nalezených trosek na dvou místech.

ATC páska prozradila že pasažéři Letu 93 řekli, že na palubě byla bomba. Pakliže by byl letoun sestřelen zvenčí, vypadalo by to skutečně že byla bomba na palubě. Jestliže ano, jak jí tam dostali? Naivní důvěřivci možná věří příběhu o skříňce nožů, ale jsou zde jasné náznaky toho, že byly v uneseném letadle daleko nebezpečnější smrtelné zbraně. FAA zpráva přinejmenším naznačuje, že únosce použil střelnou zbraň (one gun was used by the hijackers). Jiná zpráva naznačuje, že bylo použito slzného plynu.


Střelná zbraň, bomba, slzný plyn. Jak to dostali únosci do letadla? Jak předpokládaní arabští teroristé bez mrknutí oka prošli letištní kontrolou? Odpověď je že nikoliv, nemohli, zákon pravděpodobnosti by byl, že některý z mužů nesoucí bomby a střelné zbraně by byl chycen, avšak se tak nestalo. Zcela jasně se ukázalo, že byli schopni obejít ochranku na letišti a to znamená uvnitř celostátního vstupu a výstupu.

US oficiálně pokračuje v přikrášleném příběhu o ovládnutí letadla s plastovými nožíky s pouze výsuvným ostřím a boji v pilotní kabině, za prvé, aby to posloužilo americké vládě a za druhé, aby vysvětlili havárii Letu 93, takovým způsobem, že zřícení letadla má spoluvinu na případu 9-11

“Důkazy spojené s Izraelem ohledně 9/11 jsou utajovány. Nemohu vám říci o shromážděných důkazech, jedná se o utajované informace” - - uvedl americký představitel v Carl Cameron's Fox News zprávě na Izraelská špionáž a její spojení s 9-11 ( Israeli spy ring and its connections to 9-11.)

www.muslimskelisty.cz


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nevidím

(klobouk, 10. 2. 2009 1:00)

nevidím nikde na fotografiích, co by jen vzdáleně připomínalo letadlo. jen nějaký kráter v zemi.

skříňka nožů opravena : )

(iris, 12. 6. 2008 0:00)

dík za postřeh

"skříňka nožů"

(O.M., 10. 1. 2008 1:21)

Jsem taky skeptický k oficiální zprávě o průběhu zmíněných událostí. Doporučuji ale autorům alternativních teorií lépe se seznámit s fakty a nesnižovat hodnotnost obsahu neznalými překlady anglických textů. "Box cutter" není žádná skříňka nožů ale klasický plastový nožík s výsuvným ocelovým ostřím, který lze koupit v každých domácích potřebách.
V principu to na teorii nic neřeší ale konkrétní fakta by měla být přesné pro správné pochopení všech souvislostí čtenářem..

Otázkou spíše je, zdali to byl opravdu Boeing 737 co tam spadlo..

O.M.