Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proč 911?

(Logos80, 21. 3. 2009 2:06)

Je to akce USA pod cizí vlajkou.Příkladem budíž historie. Kolem osmé hodiny večer 31. srpna 1939 fingovali příslušníci SS útok na německou rádiovou stanici Gleiwitz (dnes Gliwice). V polských uniformách ji „obsadili“, odvysílali krátký protiněmecký text v polštině a na místě zanechali jednoho mrtvého Poláka, aby celému incidentu dodali na důvěryhodnosti.
„Napadení“ stanice se stalo záminkou pro německou „obrannou operaci“, kterou nebylo nic jiného než útok na Polsko — Fall Weiβ

Můj náhled na 11. září 2001

(mikila, 16. 3. 2009 21:54)

Určitě za celou věcí stojí vláda USA. Je mi do breku, když i přes tolik nejsností a důkazů je pořád spousta lidí kteří si myslí, že je to tak jak nám ukazuje televize. Dnes má bohužel málo lidí svůj názor, většina je ovlivněna médii. Lidi probuďte se, život jednoho člověka pro lidi jako je BUSH nic neznamená, snad shije v pekle. Měl by být odsouzen islámským soudem takovým způsobem, jako západní svět soudí Husjna. Ty 3 budovy jsou bezpochyby řízená demlice. Uchvejte si vlastní názor a nespokojujte se jen s obrázky z médií a PŘEMÝŠLEJTE!!!

co to xhoodx mele?

(Jméno, 7. 12. 2008 13:55)

Takže ty pako(s odpuštěním ale nemuzu si pomoct),ty myslís jak v holywoodu-výbusniny.Dvojcata spadla jen díky tomu že letadla byla plná peroxidu(palyva pro letadla).Narazily do nich řekněme tak mezi polovinou a tří čtvrtinou-to znamená že peroxid roztavil ocelové osníky v jeho blýzkosti,tím začala ty patra nad místem kde narazilo letadlo padat-protože je nic nedržeo.Někdo řiká že by tam ještě po nich zůstalo jádro,jenomže za
1.jádro bylo poškozené tim letalem a tak zesláblo
2.když začaly padat horní patra tak ty sou vždy ocelovými nosníky připevněné k jádru-no tak to jádro strhli s sebou

Někdo říká že by tam v okolí měla být ta horní patra co letěla volným pádem,ale totěžko protože je to něco jako kdybys vzal 2 vejce a rozbyli by se o sebe.
Jo a ještě něco,za to můžu teroristé a vláda-teroristé z ty letadla a vláda za to že pomalu reagovala.

Muj nazor

(xhoOdx, 12. 11. 2008 15:14)

Asi takhle, je uplne jasné ze WTC spadl pomocí výbušnin, ale tak terrotisti meli dost času tam ty vybušniny nekam dat. Takže může zato vláda že proste nedokazala zareagovat a terorosti za pád věže. Teda to je muj nazor.

tak či tak

(David, 16. 9. 2008 21:52)

Že to byla demolice, to už jsem nějak přijal za své, při počtu důkazů. Ale teroristé v tom nějak zakomponováni byli, viz. obchodní vztahy mezi rodinami Bushe a Bin Ládina.
A i kdyby(jakože určitě ne)stáli za těmito útoky sami teroristé, tak odpovědnost nesou stejně USA, když vlastně Al-qaedu vytvořili tím, že podporovali mudžahedýny proti Sovětskému svazu a radikalizovali jejich myšlení.

twin

(bkmaa, 14. 9. 2008 11:01)

no aspon nekdo vjenuje stranku tragedii 11/09/2001 . pamatka vsem co ten den zemreli .

Dawy

(11.9.2001 New York DAWY , 4. 7. 2008 9:57)

no je to hrůza

http://www.tuningforever.estranky.cz/

(ForeVer, 7. 5. 2008 21:45)

Az budeme mit Radar tak to tu bude samej atentat..

Chceme vůbec vědet pravdu?

(Arnošt75, 28. 3. 2008 14:40)

Moje osobní postřehy z mého okolí. = Stále si mnoho a mnoho lidí nechce připustit myšlenku, že by mnoho věcí mohlo bít ve skutečnosti jinak, než je jim naservírováno oficielními médii. Donekonečna se budou bránit diskuzi a donekonečna nebudou o problému přemýšlet. Přemýšlet o pravdě lidi namáhá, ale přemýšlet o tom, kdy budou v TV vysílat oblíbený seriál či reality show o tom se mezi lidmi probírají diskuze od nevidím do nevidím. Ó jak jsme naivní a hloupí....

ZA TYM URCITE STOJA TERORISTI

(OTTO, 23. 2. 2008 23:56)

JA NECHAPEM TOHO USAMABINLADINA NEWIE SI UDRZAT SVOJICH NADSENCOV,ICH TAM NECHA ZHODIT DVOJICKY.[IRONIA]

USA kapitola sama pro sebe!

(WTC , 3. 2. 2008 8:24)

Existuje vubec Usama? Ale Bush a Putin 100% a uz jsme diky nim panum vojackum byli na pokraji 3 svetove valky kdyz to pojebali pri hrani si na vojacky v Barencove mori.

Vsetko kvoli demokracii

(devil2, 20. 1. 2008 15:00)

To je jasne vsetko to vzniklo na to aby lud podporoval demokraciu U.S.A

Vsetko kvoli demokracii

(devil2, 20. 1. 2008 15:00)

To je jasne vsetko to vzniklo na to aby lud podporoval demokraciu U.S.A

APOKALIPSA2012

(FIKCE USA, 8. 1. 2008 15:52)

LIdi kdyz uvidite vsechno mozny co o tom dnu jde je jasny ze vlada U S A nachystala celej tenhle utok....

Letadla?

(Forman D., 24. 12. 2007 0:07)

nejdřív si zjisti fakta prosím a pak se vyjadřuj! Jestli mi chceš tvrdit, že letadla sama o sobě zapříčinila pád budov, tak jsi tady jedinej DEGEšáK ty! A nebo jsi snad myslel letadlo u Pentagonu? Jo jasně, to je to zázračné letadlo které se vypařilo vlivem vélkého žáru a zanechává po sobě jen cizí turbínu:D no tak to už si fakt nejsem jistej, jestli se mám smát nebo brečet

xxxx

(god of war, 23. 12. 2007 20:35)

a ty letadla byly co? vy DEGEšáCI

To je jasné

(Laďa-Ostrava, 18. 11. 2007 8:01)

Je to hrozné,ale je to tak, americká vláda v tomto duchu praktikuje svoji politiku již od nepaměti.Také jako jediná v dějinách použila atomovou bombu.Jediný opravdový terorista je Busch.A s takovýma jsme se dali do bratřičkování a lezeme jim do prdele.Naše vláda se chová jako nezodpovědný otec, který platí za celou hospodu a doma mu jeho děti hladoví.Češi se rádi nechají pohlavkovat ,ať od rusů nebo amíků.Včera sametová revoluce-dneska skoky pod vlak.

Příčina a následek

(Petr, 15. 11. 2007 20:20)

Tak jako všechny jevy v našem známém vesmíru podléhají zákonu příčiny a následku, podléhá mu i naše mysl. Všechny naše myšlenky, slova a činy utvořili naši součastnost a právě teď zaséváme semínka své budoucnosti. Co asi sklidí ten kdo nechá pro finanční zisk zabít tisíce lidí, aby mohl rozpoutat válku ve ktěré zemřou další tísíce?

Tato obvinění jsou to nejzávažnější co jsem kdy viděl, srovnatelná s nacizmem a komunismem.

jasná věc

(Jíra, 23. 10. 2007 19:15)

Už 11. září 2001 jsem věděl, že je to strategický tah Ameriky, tenkrát se mi všichni vysmáli, že je to vážná věc ten terorismus a že si z toho nemam dělat srandu. ...Funguje to tak už dávno, pravda je taková že oni si bohužel mohou dělat co chtějí a nikdo s tím nic neudělá, ale když je veřejné mínění na jejich straně je to pro ně přeci jen o trochu snazší, proto se občas musí sehrát takové divadélko. Stádečko holt musí být vystrašené, krotké a poslušné, pak se vládne mnohem snáze a otevírají se nové možnosti. A každý koho se to přímo netýká tady o tom může žvanit dokud se obětí těhle sr*ček nestane někdo z jeho blízkých, potom teprve přijde čas na činy.

Chválím tyto stránky opravdu pěkně provedené a všechno hezky pohromadě. Díky

Peníze a moc

(Marti Praha, 19. 10. 2007 22:09)

Zavším vždy stojí peníze a ropa je to hnus a odporná politika. Je mi nazvracení z Bushe a jeho podobným kteří se na tom podíleli a obětovali kolik nevinných lidí nemám ani slov. Nechtěla bych s touto vinou každý den usínat natož se druhým dívat do očí !