Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je Izrael zapleten do událostí 1 .9. 2001?

9. 9. 2007
celý článek z 25.10. 2005 zde:
http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=795


Bezprostředně po útoku se ptali bývalého předsedy izraelské vlády Benjamina Netanyahua, jak se tento útok projeví ve vzájemných vztazích Izraele a USA. Jeho bezprostřední reakce byla: "Je to skvělé... " Pak si uvědomil, co řekl a opravil se: "No, vlastně není to skvělé, ale okamžitě to vyvolá vlnu sympatií pro Izrael." V následujících měsících po 11. zářím se to beze zbytku splnilo.

Podpora Spojených států pro izraelské zájmy byla mnohem silnější, zatímco Izrael ve stejné době vystupňoval svou brutalitu vůči Palestíncům. Z USA to Izraele teklo více peněz. Světové mínění proti způsobům, jakým Izrael nakládal s Palestínci, bylo dočasně oslabeno. Naopak nepřátelství vůči Arabům do jisté míry vzrostlo. Zcela se zapomnělo na skutečnost, že Izrael ignoroval mnohem více rezolucí OSN, než si kdy dovolil Saddam. Na začátku války se předpokládalo, že jakmile budou mít Američané volný přístup k irácké ropě, sníží to jejich závislost na ropě ze Saudské Arábie a následně klesnou ceny ropy na světových trzích. Takže komu to prospělo? Opravdu si myslíte, že by Saudská Arábie spáchala čin, jehož důsledkem by byla těsnější pouta mezi Izraelem a USA? Že by spáchala čin, který by ohrozil vlastní příjmy z ropy? Že by spáchala čin, který by celosvětově vyvolal nenávist vůči Arabům?

Dne11.září bylo zadrženo pět mužů. Na jejich podezřelé chování upozornili šokování Američané. Ta pětice se smála, radovala se a tancovala, zatímco se mrakodrapy dvojčat hroutily. V její dodávce se našlo mnoho cestovních pasů a mapy s jasně vyznačeným WTC. Pes cvičený na výbušniny se choval tak, že nedávno musely být v dodávce. Ta skupinka byli Izraelci, později identifikováni stanici Pacific Radio jako agenti bezpečnostní služby Mossad. Podle Carla Camerona z televizní společnosti Fox byla zpráva o izraelské operativní skupině pracující v USA klasifikována vládou Spojených států klasifikována jako důvěrná, stejně tak důkazy o vazbách mezi zadrženými a 11. zářím. Agenti Mossadu používali jako zástěrku stěhovací firmu Urban Moving Systems. Její majitel Dominic Suter, ji krátce po 11. září zanechal na pospas. Nestačil ani odhlásit telefony, do Izraele odletěl 14. září.

V hořících troskách WTC byly poházeny cestovní pasy se jmény Saudských Arabů, o kterých samotná FBI prohlásila o deset dnů později, že to jsou dobře udělané padělky, přičemž identity mužů v pasech byly ukradeny jiným Arabům. Ve skutečnosti nevíme, kdo vlastně v těch letadlech byl. Víme pouze, co si máme oficiálně myslet. Proč by ale Saudská Arábie spáchala 11. září a použila k tomu falešné cestovní pasy vlastní země? Kdyby za tím opravdu byli občané Saudské Arábie, nebylo by pro ně logičtější použít pasy ukazující na Izrael? Ředitel FBI Robert Mueller veřejně přiznal, že ve skutečnosti neexistuje důkaz, který by potvrdil, že jmenováni arabští únosci byli opravdu v letadlech.

Není to dávno, co palestinská policie odhalila jednu její buňku a zjistila, že její členové jsou ve skutečnosti agenty Mossadu.

Stát, který by pomohl americké vládě připravit podvržený teroristický útok mající za následek dobyvačnou válku na Středním východě, by se rovněž dostal do ideální pozice tímto tajemstvím později americkou vládu vydírat. Takže se zkuste podívat zpátky na to více než dvouleté období od 11. září a pokuste se vytipovat, pro který stát je americká pokladna stále otevřena a žádná suma není dostatečně vysoká, žádné množství zbraní dostatečně uspokojivé, žádný počet zablokovaných rezolucí OSN dostatečně přesvědčující, pro který stát zapomněla Amerika na svou dlouholetou neutrální zahraniční politiku ve prospěch naprosté a slepé podpory jeho expanzních plánů. Najděte národ, jehož vůdce se otevřeně chvástá, že mu americká vláda zobe z ruky.


http://www.prop.sk/ září 2006

Mnohé správy objavili masívnu špionážnu sieť vo vnútri USA. Hovoria o izraelskom kruhu, ktorý prenikol FBI, CIA a tajnou službou. Izraelský Mosad pozoroval vodcu únoscov lietadiel Mohamada Attu. Agenti Mosadu bývali na tej istej ulici na Floride ako on, monitorovali jeho každý telefonát počas mesiacov. Ako to vieme? Frustrovaná americká tajná služba kvôli zakrývaním prípadu na ministerstve vnútra dala médiám tip.

"Dôkazy, ktoré spájajú 11. september s týmito Izraelčanmi sú tajné. Nemôžem vám povedať o dôkazoch, ktoré boli zozbierané. Je to utajená informácia." (zo záznamu stanice FOX-link na koci stránky)Správa, ktorú uverejnili bola taká presná, že dokonca uvádzala mená izraelských agentov, ktorí boli do prípade zapletení. Jedným z nich bol Michael Chertoff, ktorý sa stal šéfom proti-teroristickej skupiny pod generálnym prokurátorom.Existujú dôveryhodné dôkazy o tom, že Izrael vedel o útokoch vopred a zámerne nás nevaroval. Dym z Dvojičiek ešte stále stúpal a Wolfowitz a Perle už volali po útoku na Irak, ktorý s tým nemal absolútne nič spoločné.
Vyšetrovatelia DEA, INS a FBI však povedali kanálu Fox News, že nasledovanie alebo len vyjadrenie sa o izraelskej špionážnej sieti znamená kariérnu samovraždu.
http://www.davidduke.com/?p=190#more-190

Záznam televízie FOW NEWS o izraelskej špionážnej sieti
http://www.youtube.com/watch?v=fAoe26MaTew